Tekmovanja

 

2016/17

7. MEDNARODNO KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE 2017
Radlje ob Dravi - 26. do 29. maj 2017:

Ines BOLKO in Neža DEBELAK, klavirski duo - kategorija 1: ZLATA PLAKETA in 3. NAGRADA
Mentorica: Milanka ČREŠNIK

 

14. MEDNARODNO TEKMOVANJE KLASIČNE KITARE "ENRICO MERCATALI"
Gorica (Italija) - 12. do 14. maj 2017:

Zala GLUK, kitara - kategorija 1: 91,00 točk - 1. NAGRADA in ZLATA MEDALJA
Mentor: Alen GARAGIČ

 

DNEVI KITARE 2017
Krško - 8 in 9 april 2017:

Zala GLUK, kitara - disciplina kitara solo, kategorija 1: 95,67 točk - ZLATO PRIZNANJE in 2. NAGRADA
Mentor: Alen GARAGIČ

 

9. MEDNARODNO  GLASBENO TEKMOVANJE IN FESTIVAL ZA SOLISTE IN KOMORNE SKUPINE SVIREL
Primorska - marec, april 2017:

Zala GLUK, kitara - disciplina brenkala, kategorija A: 98,00 točk - ZLATO PRIZNANJE in 1. NAGRADA.
Izbrana je bila kot finalistka in nastopila na zaključnem koncertu TEN OF THE BEST.

Mentor: Alen GARAGIČ
Kaja ČOPAR, evfonij - disciplina trobila, kategorija D: 98,00 točk - ZLATO PRIZNANJE in 1. NAGRADA
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ KOTNIK 
Tibor CEMIČ KREFL, rog - disciplina trobila, kategorija A: 98,00 točk - ZLATO PRIZNANJE in 1. NAGRADA
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Stefan GARKOV
Deja ČERČEK, saksofon - disciplina pihala, kategorija D: 90,00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK
Ožbej GLUK, klarinet - disciplina pihala, kategorija B: 90,00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK

 

46. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE TEMSIG 2017
Kranj, Škofja Loka, Radovljica, Jesenice, Tržič - marec 2017:

Matic TEVŽ, tolkala - 1c kategorija: 98,00 točk - ZLATA PLAKETA in 1. NAGRADA
Mentorica: Marina GOLJA, klavirska spremljava: Urška BABIČ KOTNIK
Kaja ČOPAR, evfonij - kategorija 1c: 97,33 točk - ZLATA PLAKETA in 1. NAGRADA
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ KOTNIK 
Tibor CEMIČ KREFL, rog -1a kategorija: 91,67 točk - SREBRNA PLAKETA
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ KOTNIK

 

20. REGIJSKO TEKMOVANJE CELJSKEGA IN KOROŠKEGA OBMOČJA
Slovenjske Konjice, Slovenj Gradec, Žalec, Celje, Laško, Nazarje, Velenje in Ravne na Koroškem, 1.-7. februar 2017:

Tibor CEMIČ KREFL, rog - kategorija 1a: 94 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ KOTNIK
Matic TEVŽ, tolkala - kategorija 1c: 92,33 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Marina GOLJA, klavirska spremljava: Urška BABIČ KOTNIK
Kaja ČOPAR, evfonij - kategorija 1c: 97,33 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK

 

11. MEDNARODNO TEKMOVANJE ZA POKAL AVSENIKA
Begunje, 28. in 29. januar 2017: 

Špela BIDER, klavirska harmonika - kategorija B: 96,83 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK

 

4. MEDNARODNO TEKMOVANJE DRUŠTVA HARFISTOV SLOVENIJE
Velenje, 3.-6. november 2016:

Ajda Nina VIVOD, harfa - kategorija A - ZLATA PLAKETA, 2. NAGRADA 
Aja URLEP, harfa - 
kategorija A - SREBRNA PLAKETA
Zoja Li ZALOŽNIK, harfa - kategorija A - BRONASTA PLAKETA
Mentorica: Katja ŠUMEČNIK

 

2015/16

10. MEDNARODNO TEKMOVANJE AVSENIK
Begunje 30. in 31. januar 2016:

Nejc KLEMENŠEK, klavirska harmonika - 98,33 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK
Gašper LIPNIK, klavirska harmonika - 97,67 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK
Špela BIDER, klavirska harmonika -
 88,67 točk - BRONASTO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK

 

19. REGIJSKO TEKMOVANJE CELJSKEGA IN KOROŠKEGA OBMOČJA
Velenje in Celje, 1., 2., 3. in 4. februar 2016:

Daša URLEP, flavta - kategorija 1a: 95,67 točk - ZLATO PRIZNANJE
Posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja 
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Larisa KOTNIK, flavta - 
kategorija 1c: 93,33 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Tina GERMELJ, klarinet - kategorija 1b: 88,00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK
Pija LIPNIK, klavir - kategorija 1a: 90,67 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Toni ACMAN
Maja ROBNIK, klavir - kategorija 1a: 78,67 točk - BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Urška BABIČ KOTNIK
Hajdi SEVČNIKAR, klavir - kategorija 1a: 78,33 točk - BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Milanka ČREŠNIK
Nika ČERČEK, klavir - kategorija 1b: 80,33 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Milanka ČREŠNIK
Urška BIDER, petje - kategorija 2a: 91,00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Kristina ŠUSTER, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK
Deja ČERČEK, saksofon - kategorija 1b: 92,33 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK 

 

45. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE TEMSIG 2016
Postojna, Idrija, Nova Gorica, marec 2016:

Daša URLEP, flavta - kategorija 1a: 95,00 točk - ZLATA PLAKETA 
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Larisa KOTNIK, flavta - 
kategorija 1c: 88,00 točk - BRONASTA PLAKETA
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Pija LIPNIK, klavir - kategorija 1a: 89,33 točk - BRONASTA PLAKETA
Mentor: Toni ACMAN
Deja ČERČEK, saksofon - kategorija 1b: 94,00 točk - SREBRNA PLAKETA
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK 

 

8. MEDNARODNO GLASBENO TEKMOVANJE IN FESTIVAL SOLISTOV TER KOMORNIH SKUPIN SVIREL 2016
Štanjel, april 2016:

Ajda Nina VIVOD, harfa - kategorija C: 96,00 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Katja ŠUMEČNIK
Aja URLEP, harfa - karegorija C: 86,00 točk - BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Katja ŠUMEČNIK
Tina JERNEJC, harfa - kategorija C: 85,00 točk - BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Katja ŠUMEČNIK
Kaja ČOPAR, bariton - kategorija D: 94,00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ
Mojca KRANČIČ, orgle - kategorija E: 87,00 točk - BRONASTO PRIZNANJE 
Mentorica: Barbara DE COSTA

 

7. MEDNARODNO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV ANTONIO SALIERI 
Legnago (Italija), april 2016:

Larisa KOTNIK, flavta - kategorija D: 100,00 točk - ZLATO PRIZNANJE, 
ABSOLUTNA ZMAGOVALKA, nagradi "MAGNONI YOUNG" in "VIRTUOSITE"

Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Ajda Nina VIVOD, harfa - kategorija C: 98,00 točk - ZLATO PRIZNANJE,
ABSOLUTNA ZMAGOVALKA
Mentorica: Katja ŠUMEČNIK
Aja URLEP, harfa - karegorija C: 93,00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Katja ŠUMEČNIK

 

DNEVI KITARE 2016
Krško, april 2016:

Zala GLUK, kitara solo - 1. kategorija: 92.33 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Alen GARAGIĆ

 

12. MEDNARODNO SREČANJE HARMONIKARJEV V BELTINCIH 2016
Beltinci, april 2016:

Nejc KLEMENŠEK, harmonika -kategorija D: 96.67 točk - 1. NAGRADA
Mentor: Tomaž GUČEK

 

2014/15

2. MEDNARODNO KLAVIRSKO TEKMOVANJE "ACI BERTONCELJ"
Glasbena šola Velenje, 24.-25. oktober 2014: 

Nika ČERČEK, klavir - kategorija JUNIOR - BRONASTA PLAKETA
Mentorica: Milanka ČREŠNIK
Maja ČERČEK, klavir - kategorija A - PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
Mentorica: Milanka ČREŠNIK

 

9. MEDNARODNO TEKMOVANJE AVSENIK
Begunje 23. in 24. januar 2015:

Gašper LIPNIK, klavirska harmonika - kategorija B: 95 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK 
Nejc KLEMENŠEK,klavirska harmonika - kategorija B: 95 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK
Aljaž PANČUR,diatonična harmonika - kategorija A: 89,83 točk - BRONASTO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK
Špela BIDER,klavirska harmonika - kategorija A: 82,67 točk - PRIZNANJE ZA SODELOVANJE
Mentor: Tomaž GUČEK

 

18. REGIJSKO TEKMOVANJE CELJSKEGA IN KOROŠKEGA OBMOČJA
Velenje in Celje, 10. in 11. februar 2015:

Ajda NINA VIVOD,harfa - kategorija 1a: 100 točk - ZLATO PRIZNANJE
POSEBNA NAGRADA za doseženih 100 točk
Mentorica: Katja SKRINAR
Aja URLEP,harfa - 
kategorija 1a: 99,67 točk - ZLATO PRIZNANJE
POSEBNA NAGRADA za najboljšo izvedbo obvezne skladbe 
Mentorica: Katja SKRINAR,
Jasna PURNAT, violina - kategorija 1a: 92,25 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Teodora GARKOVA
Mojca KRANČIČ, orgle - kategorija 1c: 90,00 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Barbara DE COSTA
Zoja LI ZALOŽNIK, harfa - kategorija 1a: 90,67 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Katja SKRINAR
Tine ROBNIK, kitara - kategorija 1a: 88,67 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Domen GNEZDA 
Luka MOLIČNIK, kitara - kategorija 1a: 88,33 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Domen GNEZDA
KOMORNA SKUPINA PIHAL: Tina GERMELJ-klarinet, Lana PIRC HUDOLIN - flavta, Nika ČERČEK - klavir - kategorija 1a: 87,00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentorji: Bojan ZEME, Milanka ČREŠNIK, Eva DEBAN
TRIO SAKSOFONOV: Deja ČERČEK, Klara KOVAČ, Karin KOVAČ - kategorija 1a: 81,00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME

 

44. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE TEMSIG 2015
Nova Gorica, Koper, Postojna, Idrija, Tolmin, Ajdovščina, Cerknica in Ilirska Bistrica, marec 2015:

Aja URLEP, harfa - kategorija 1a: 99,00 točk - ZLATA PLAKETA in 1. NAGRADA
Aja Urlep si je priigrala tudi udeležbo na koncertu prvonagrajencev v Zavodu svetega Stanislava v Ljubljani ter celovečerni koncert Festivala Velenje na Rumenem odru Pikinega festivala, septembra 2015! 
Mentorica: Katja SKRINAR 
Ajda Nina VIVOD, harfa - kategorija 1a:96,00 točk - ZLATA PLAKETA
Mentorica: Katja SKRINAR 
Jasna PURNAT,violina - 
kategorija 1A:89,00 točk - BRONASTA PLAKETA 
Mentorica: Margarita ULOKINA
Mojca KRANČIČ,orgle - kategorija 1c:88,00 točk - BRONASTA PLAKETA 
Mentorica: Barbara DE COSTA
Zoja Li ZALOŽNIK, harfa - kategorija 1a:85,33 točk - BRONASTA PLAKETA
Mentorica: Katja SKRINAR

 

7. MEDNARODNO GLASBENO TEKMOVANJE IN FESTIVAL SOLISTOV TER KOMORNIH SKUPIN SVIREL 2015
Štanjel, april 2015:

Ajda Nina VIVOD, harfa - kategorija B: 94,oo točk - SREBRNA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Aja URLEP, harfa - karegorija B: 90,00 točk - SREBRNA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Tina JERNEJC, harfa - kategorija C: 89,00 točk - BRONASTA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Nuša BIDER, violina - kategorija C: 88,00 točk - BRONASTA DIPLOMA
Mentorica: Margarita ULOKINA, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK
Jasna PURNAT, violina - kategorija B: 87,00 točk - BRONASTA DIPLOMA
Mentorica: Margarita ULOKINA, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK
Manja VAČOVNIK, flavta - kategorija C: 95,00 točk - ZLATA DIPLOMA
Mentorica: Eva DEBAN, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Kaja ČOPAR, bariton - kategorija C: 93,00 točk - SREBRNA DIPLOMA
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ 

 

6. MEDNARODNO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV ANTONIO SALIERI 
Legnago (Italija), april 2015:

Ajda Nina VIVOD, harfa - kategorija B: 95,00 točk - ZLATA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Aja URLEP, harfa - karegorija B: 95,00 točk - ZLATA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR

 

11. MEDNARODNO TEKMOVANJE HARMONIKARJEV 
Beltinci, 16. maj 2015:

Nejc KLEMENŠEK, harmonika - kategorija D: 94,67 točk - II. NAGRADA, 3 MESTO
Mentor: Tomaž GUČEK
Gašper LIPNIK, harmonika - karegorija D: 93,67 točk - II. NAGRADA
Mentor: Tomaž GUČEK

 

19. MEDNARODNO TEKMOVANJE GIOVANI STRUMENTISTI UDINE
Udine (Italija), 28. junij 2015:

Larisa KOTNIK, flavta - kategorija B: 93,58 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN 

 

2013/14

3. MEDNARODNO TEKMOVANJE DRUŠTVA HARFISTOV SLOVENIJE
Velenje, 27. oktober 2013:

VIVOD Ajda Nina, harfa - ZLATA PLAKETA
JERNEJC Tina, harfa - SREBRNA PLAKETA
ZALOŽNIK Zoja Li, harfa - SREBRNA PLAKETA
URLEP Aja, harfa - BRONASTA PLAKETA

Mentorica: Erika FRANTAR

 

8. MEDNARODNO TEKMOVANJE HARMONIKARJEV ZA NAGRADO AVSENIK-BEGUNJE 2014
Begunje, 26. januar 2014: 

Nejc Klemenšek, klavirska harmonika - kategorija B: 93,00 - SREBRNO PRIZNANJE in 2. mesto. 
Mentor: Tomaž GUČEK

 

17. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV CELJSKE IN KOROŠKE REGIJE.
Celje in Velenje, 12. in 13. februar 2014:

Špela BIDERharmonika - kategorija 1.a: 90 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK
Matic TEVŽ, tolkala - kategorija 1.a: 96,33 točk - ZLATO PRIZNANJE,
Mentor: Gregor PLAMBERGER, klavirska spremljava: Urška BABIČ
Kaja ČOPAR, evfonij - kategorija 1.b: 90,33 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ

 

43. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE TEMSIG 2014
Nova Gorica, Koper, Postojna, Idrija, Tolmin, Ajdovščina, Cerknica in Ilirska Bistrica, marec 2014:

Matic TEVŽ, tolkala - kategorija I.a: 94,67 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Gregor PLAMBERGER, klavirska spremljava: Urška BABIČ
Kaja ČOPAR, evfonij - kategorija I.b: 94,00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ
Špela BIDER, harmonika - kategorija I.a: 87,33 točk - BRONASTO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK 

 

6. MEDNARODNO TEKMOVANJE "SVIREL"
Štanjel, 27. marec - 13. april 2014:

Aja URLEP, harfa - kategorija B: 93.00 točk - SREBRNA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Ajda Nina VIVOD, harfa - kategorija B: 93.00 točk - SREBRNA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Tina JERNEJC, harfa - kategorija B: 88.00 točk - BRONASTA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Manja VAČOVNIK, flavta - kategorija C: 96.00 točk - ZLATA DIPLOMA
Mentorica: Eva DEBAN, klavirska spremljava: Toni ACMAN

 

DNEVI KITARE 2014
Krško, 13. april 2014:

Luka MOLIČNIK, kitara - 3. kategorija: 76.00 točk - BRONASTO PRIZNANJE
Mentor: Domen GNEZDA

 

KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE 2014
Glasbena šola Radlje ob Dravi, 21.-23. maj 2014: 

Nika ČERČEK, klavir - kategorija 2 - ZLATA NAGRADA
Mentorica: Milanka ČREŠNIK
Hajdi SEVČNIKAR, klavir - kategorija 2 - SREBRNA NAGRADA in POSEBNO PRIZNANJE za  izvedbo izvirne lastne kompozicije
Mentorica: Milanka ČREŠNIK
Tobija ŽUNTAR, klavir - kategorija 3 - BRONASTA NAGRADA
Mentorica: Urška BABIČ
Maja ČERČEK, klavir - kategorija 5 - SREBRNA NAGRADA
Mentorica: Milanka ČREŠNIK
Špela LIPNIK, klavir - kategorija 5 - PRIZNANJE
Mentorica: Urška BABIČ 

 

18. MEDNARODNO TEKMOVANJE GIOVANI STRUMENTISTI UDINE
Udine (Italija), 28. junij 2014:

Manja PANČUR, flavta - kategorija C: 95,83 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN 

 

2012/13

7. MEDNARODNO TEKMOVANJE HARMONIKARJEV
Begunje, 20. januar 2013:

Nejc KLEMENŠEK, klavirska harmonika kat. B: 93,33 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK

 

16.REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV SLOVENIJE  
Velenje in Celje od 12. do 14. februarja 2013:

BIDER Urška, petje - kategorija I.b: 98,00 točk - ZLATO PRIZNANJE in 
POSEBNO PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠO IZVEDBO OBVEZNE SKLADBE
Mentor: Kristina ŠUSTER, klavirska spremljava: Toni ACMAN
VAČOVNIK Manja, flavta - kategorija I.a: 94,00 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Špela KOREN, klavirska spremljava: Toni ACMAN
ZGOJZNIK Nika, flavta - kategorija I.c: 92,67 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
PANČUR Manja, flavta - kategorija I.c: 90,67 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
GERMELJ Tina, klarinet - kategorija I.a: 90,00 točk - ZLATO PRIZNANJE in
POSEBNO PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠO IZVEDBO SKLADBE SLOVENSKEGA AVTORJA
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Toni ACMAN
PRAZNIK Klara, petje - kategorija I.b: 85,67 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Boštjan KOROŠEC, klavirska spremljava: Toni ACMAN 
BREZNIK Matic, saksofon - kategorija I.b: 84,60 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Toni ACMAN
ČERČEK Maja, klavir - kategorija I.b: 70,60 točk - BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Milanka ČREŠNIK / Jerneja VIVOD - UŠEN

 

42. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE TEMSIG  2013
Brežice in Krško, marec 2013:

PANČUR Manja, flavta - kategorija I.c: 96,80 točk - ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
VAČOVNIK Manja, flavta
 - kategorija I.a: 96,20 točk - ZLATO PRIZNANJE  
Mentor: Špela KOREN, klavirska spremljava: Toni ACMAN
ZGOJZNIK Nika, flavta - kategorija I.c: 92,40 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
GERMELJ Tina, klarinet 
- kategorija I.a: 88,25 točk - BRONASTO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Toni ACMAN
BIDER Urška, petje
 - kategorija I.b: 88,60 točk - BRONASTO PRIZNANJE
Mentor: Kristina ŠUSTER, klavirska spremljava: Toni ACMAN

 

MEDNARODNO TEKMOVANJE "SVIREL"
Štanjel, 11. in 14. april 2013:

BIDER Nuša, violina - kategorija A: 91.00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Tonka POGAČNIK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
PURNAT Jasna, violina - kategorija A: 87.00 točk - BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Tonka POGAČNIK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
URLEP Aja, harfa - kategorija A: 92.00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Erika FRANTAR
VIVOD Ajda Nina, harfa - kategorija A: 92.00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Erika FRANTAR
JERNEJC Tina, harfa - kategorija A: 91.00 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Erika FRANTAR

 

4. MEDNARODNO TEKMOVANJE "ANTONIO SALIERI"
Legnago (Italija), 13. april 2013:

ZGOJZNIK Nika, flavta - kategorija D: DIPLOMA DI MERITO
Mentor: Jernej MARINŠEK

 

11. MEDNARODNO TEKMOVANJE "LUIGI ZANUCOLI"
Sugliano al Rubicone (Italija),  2013:

URLEP Aja, harfa - 93 točk: 2. NAGRADA
VIVOD Ajda Nina, harfa
 - 93 točk: 2. NAGRADA
Mentorica: Erika FRANTAR

 

17. MEDNARODNO TEKMOVANJE GIOVANI STRUMENTISTI UDINE
Udine (Italija), 29. junij 2013:

Manja PANČUR, flavta kat. B: 95,36 točk - ZLATO PRIZNANJE, 2. NAGRADA
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN

 

2011/12

16. MEDNARODNO TEKMOVANJE GIOVANI STRUMENTISTI UDINE
Udine (Italija), 23. junij 2012:

Larisa KOTNIK, flavta kat. A: 95,60 točk - ZLATO PRIZNANJE, 1. NAGRADA
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Manja PANČUR, flavta kat. B: 93,40 točk - SREBRNO PRIZNANJE, 1. NAGRADA
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Nika ZGOJZNIK, flavta kat. B: 91,32 točk - SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN

 

 

 

 
Glasbena šola Nazarje | Zadrečka cesta 37 | 3331 NAZARJE | tel.:03 839-42-10 | glasbena.nazarje@t-2.si